ASCUNDE
1
ȘOIMII Constructiilor
Live chat
1
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
ASCUNDE
ASCUNDE
Pagina principalâ
Câștigătorii
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lista județelor și orașelor
Contact
Reguli
Statut
Politică de retur
Înscrie-te
Alte industrii
Șoimii
Soimii Merceriilor
Șoimii Stomatologiei
Soimii Topografi
Șoimii Arhitecturii
Șoimii en gross
Şoimii Alimentari
Şoimii Animalelor
Şoimii Divertismentului
Șoimii Educației
Șoimii Financiari
Şoimii Naturii
Șoimii Florăriilor
Șoimii Imobiliari
Şoimii Bijuteriilor
Șoimii Legii
Şoimii Sănătații
Şoimii Textilelor
Șoimii Optici
Şoimii Farmaciilor
Şoimii Instalaţiilor
Şoimii Printului
Şoimii Transporturilor
Şoimii Turismului
Şoimii Şcolilor de Şoferi
Șoimii Asigurărilor
Șoimii Auto
Șoimii Bicicletelor
Șoimii Bistro și Cafenele
Șoimii Cazării
Șoimii Ceasurilor
Șoimii Cofetari
Șoimii Comerțului
Șoimii Constructiilor
Șoimii Copiilor
Șoimii Cosmetice și parfumuri
Șoimii Curățeniei
Șoimii Design și Decor
Șoimii Electricității
Șoimii Electronicelor
Șoimii Fotografi
Șoimii Frumuseții
Șoimii Funerari
Șoimii Gastronomiei
Șoimii Grădinăritului
Șoimii Hotelieri
Șoimii Librăriilor
Șoimii Luminii
Șoimii Mobilei
Șoimii Modei
Șoimii Natural și Tradițional
Șoimii Nunților
Șoimii Patiseri
Șoimii Reciclării
Șoimii Securității
Șoimii Sportului
Șoimii Tapițeri
Șoimii Tâmplăriei
Șoimii Veterinari
Șoimii traducerilor
Șoimii ușilor și ferestrelor
BULGARIA
CZECH REPUBLIC
GREECE
HUNGARY
ITALY
POLAND
SLOVAKIA
Logout
Login via facebook
FIRME CONSTRUCȚII - Bihor
și alte companii premiate de Șoimii.
Oraș
Județ
Căutare
Șoimii Constructiilor
FIRME CONSTRUCȚII - Bihor
Câștigători
2023
2019
2020
2021
2022
2024
I
Loc
Pepaliaj
10.0
II
Loc
SURUBEX TRADE SRL
10.0
III
Loc
Nabla Suruburi
10.0
Laureați
Construcţii Bihor S.A.
8.8
Laureați
Novambient
9.2
Laureați
Pantano
8.6
Laureați
DUNCA GROUP
9.7
Laureați
Drum Asfalt
8.6
Laureați
furik.com
9.1
Laureați
Seminee Oradea
9.4
Laureați
Instalor
9.4
Laureați
LEMN STRATIFICAT ORADEA
8.8
Laureați
MARTECHIM
8.8
Laureați
Acoperise Expert B.D.J
8.8
Laureați
Costa V.O.C. Impex S.R.L.
8.5
Laureați
Depozit materiale de constructii Ceica
8.2
Laureați
Staffpard Concept S.R.L.
8.5
Laureați
Schelă Premium Martin
8.5
Laureați
DN19
8.5
Laureați
Tigla metalica Oradea
8.5
Laureați
STAR DECOR SRL
8.8
Laureați
Rebadi
9.4
Laureați
INSTALPLUS
8.4
Laureați
CRIŞANA PRO CONSTRUCT S.R.L.
8.5
Laureați
Piscine Happy Pool
8.8
Laureați
Ulidan
8.6
Laureați
BETON CONSTRUCT S.R.L.
8.9
Laureați
Romagna Mia
8.7
Laureați
S.C. Hextechindustrial SRL
9.3
Laureați
Mayra Paint - Caparol Oradea
8.9
Laureați
ERBASU TRANSILVANIA
8.8
Laureați
Madrugada
8.6
Laureați
Utily Casa
8.6
Laureați
Asfamixt
8.8
Laureați
Marigardan - Utilaje si constructii
8.9
Laureați
SC ARDEION COM SRL
8.5
Laureați
Igna Construct SRL
8.5
Laureați
Materiale de constructii Santandrei
9.4
Laureați
Sto
9.2
Laureați
Belmaco srl
8.5
Laureați
Grand Hill Residence
8.9
Laureați
Foraqua Foraje Puțuri Apă
9.3
Laureați
Omegavest Ferestre si Usi
8.5
Laureați
Lendan Serv S.R.L.
8.3
Laureați
Magazin de mobila Salonta - Escorial
9
Laureați
Durumoi Construct - Reparații și montaj Acoperiș Salonta-Oradea-Cluj-Satu Mare
8.5
Laureați
UNIALIA
8.5
Laureați
Dafero S.R.L.
8.7
Laureați
Euroinstal
8.4
Laureați
Gavella Com S.R.L.
8.3
Laureați
Technova
9.4
Laureați
PoolStore
8
Laureați
SYGNUS MT IMPEX S.R.L.
8.7
Laureați
Construcții Pe Bune.ro
10
Laureați
IsoRihner
9.7
Laureați
INSTALPLUS - Instalatii termice si sanitare - Magazin Rogerius
9
Laureați
Colconstruct
8.6
Laureați
Ineu
8.5
Laureați
Termoline Srl
8.6
Laureați
Ravanar Trans SRL
8.5
Laureați
Marmogres
8.5
Laureați
A.R.L Oradea
8
Laureați
DINASTY TRADE
8.4
Laureați
CESAL
8.5
Laureați
Optimedia
8.6
Laureați
Calamar Alexandru Marius - Topograf autorizat Oradea Bihor
8.4
Laureați
Pavaje Hocman
9.2
Laureați
SC Sindaco Int. Prod. SRL
8.5
Laureați
Linic 2
8.1
Laureați
Simsta - Proiectare construcții civile
9.6
Laureați
Porcelanosa
8.4
Laureați
MIXT ORIENT S.R.L.
9.2
Laureați
Bethlendi srl
9.1
Laureați
Vest-construct Beius
8.8
Laureați
Acoperis Oradea - Dulgher Bihor by D&B Profesional Carpentry
8.5
Laureați
Curăță cu Robin - Acoperișuri
9.8
Laureați
Best Rock Construct
8.1
Laureați
Montaj Plast
9.2
Laureați
Working Platform
8.5
Laureați
Bocalin Home
9.7
Laureați
Fier Forjat Oradea
8.7
Laureați
EBAL
8.2
Laureați
Mobila Klasse1 Oradea
9.6
Laureați
Fermarchim SRL
9.3
Laureați
Bella Casa Oradea
9.1
Laureați
Tet Construct
8.6
Laureați
Spazio Ideea srl
9.6
Laureați
Vamador Const
8.9
Laureați
Ansamblul Rezidenţial Luceafărul
8.9
Laureați
IZO7- izolatii cu spuma poliuretanica
8.7
Laureați
Matconstruct Gut SRL
8.6
Laureați
Delivio - fier forjat
9.1
Laureați
Geologix materiale de constructii
8.6
Laureați
Amelie Studio
9.2
Laureați
SC PROFI PETFOOD SRL
9.8
Laureați
Dekoart Ceramic
8.9
Laureați
Viadia - Gresie și faianță
8.6
Laureați
SC Rozeta Prest SRL
9.5
Laureați
Cipleu Florina Adriana P.F.A
8.6
Laureați
Knorimpex
8.5
Laureați
Coramet Oradea
9.4
Laureați
Eurobac Romania
9.4
Laureați
FLAVISAN S.R.L.
8.7
Laureați
Simbac Constructii
8.3
Laureați
Selina S.R.L.
8.6
Laureați
Regina Showroom
8.9
Laureați
Olimp Impex
8.2
Laureați
Case MEXI
8.8
Laureați
SC Domirod Impex SRL
8.8
Laureați
Alinterio
8.5
Laureați
Macon
8.6
Laureați
PalProfessional Survey
9
Laureați
GROS METAL
8.9
Laureați
Gap metal
8.5
Laureați
ELECTRIC MARK S.R.L.
8.1
Laureați
Leroy Merlin
9
Laureați
Metal Tehnic Hidraulic
8.5
Laureați
Ador ceramica
8.9
Laureați
Frigo Serv - Reparatii Aer Conditionat, Clima Auto, Instalatii Frigorifice
8.3
Laureați
NOVAMBIENT S.R.L.
8.8
Laureați
Sinega Construct
8.2
Laureați
Gardena Marc SRL
8.6